Author: Not specified Language: text
Description: saarloius frankfurt Timestamp: 2013-05-20 00:26:52 +0000
View raw paste Reply
  1. Saarlouis Hbf   So, 09.06.13    ab      07:14   1       RE 12002        
  2. Völklingen              ab      07:22   2
  3. Saarbrücken Hbf         So, 09.06.13    an      07:33    
  4.  Umsteigezeit 16 Min.
  5.                 Umsteigezeit anpassen
  6. Saarbrücken Hbf         So, 09.06.13    ab      07:49           RE 3331        
  7. Klimaanlage
  8. Sulzbach(Saar)          ab      07:57   1
  9. Neunkirchen(Saar)Hbf            ab      08:07   1
  10. Ottweiler(Saar)                 ab      08:13   2
  11. St Wendel               ab      08:20   1
  12. Türkismühle             ab      08:31   3
  13. Neubrücke(Nahe)                 ab      08:36   2
  14. Idar-Oberstein          ab      08:52   2
  15. Kirn            ab      09:03   2
  16. Bad Sobernheim          ab      09:13   2
  17. Staudernheim            ab      09:17   1
  18. Bad Münster a Stein             ab      09:29   2
  19. Bad Kreuznach           ab      09:34   4
  20. Gensingen-Horrweiler            ab      09:40   2
  21. Ingelheim               ab      09:51   4
  22. Mainz Hbf       So, 09.06.13    an      10:05   1a
  23.  Umsteigezeit 8 Min.
  24.                 Umsteigezeit anpassen
  25. Mainz Hbf       So, 09.06.13    ab      10:13   3a      RB 15764        
  26. Wiesbaden Hbf   So, 09.06.13    an      10:25   4
  27.  Umsteigezeit 7 Min.
  28.                 Umsteigezeit anpassen
  29. Wiesbaden Hbf   So, 09.06.13    ab      10:32   7       VIA25011        
  30. Mainz-Kastel            ab      10:39   2
  31. Frankfurt-Höchst                ab      10:55   5
  32. Frankfurt(Main)Hbf      So, 09.06.13    an      11:05   23
  33.  Umsteigezeit 17 Min.
  34.                 Umsteigezeit anpassen
  35. Frankfurt(Main)Hbf      So, 09.06.13    ab      11:22   15      RE 4156         Regional-Express.),
  36. Friedberg(Hess)                 ab      11:45   4
  37. Gießen          ab      12:04   2
  38. Marburg(Lahn)           ab      12:20   8
  39. Kirchhain(Bz Kassel)            ab      12:29   2
  40. Stadtallendorf          ab      12:35   2
  41. Neustadt(Kr Marburg)            ab      12:42   3
  42. Treysa          ab      12:49   2
  43. Borken(Hess)            ab      13:01   1
  44. Wabern(Bz Kassel)               ab      13:07   5
  45. Kassel-Wilhelmshöhe     So, 09.06.13    an      13:26   9
  46.  Umsteigezeit 39 Min.
  47.                 Umsteigezeit anpassen
  48. Kassel-Wilhelmshöhe     So, 09.06.13    ab      14:05   1       RE 4659        
  49.  
  50. Hann Münden             ab      14:22   2
  51. Witzenhausen Nord               ab      14:34   1
  52. Eichenberg              ab      14:40   10
  53. Heilbad Heiligenstadt           ab      14:52    
  54. Leinefelde              ab      15:03    
  55. Bleicherode Ost                 ab      15:20    
  56. Wolkramshausen          ab      15:28    
  57. Nordhausen              ab      15:37    
  58. Berga-Kelbra            ab      15:50   2
  59. Sangerhausen    So, 09.06.13    an      16:03    
  60.  Umsteigezeit 15 Min.
  61.                 Umsteigezeit anpassen
  62. Sangerhausen    So, 09.06.13    ab      16:18           RE 17770        
  63. Klostermansfeld                 ab      16:37   2
  64. Hettstedt               ab      16:46   1
  65. Sandersleben(Anh)               ab      16:53   3
  66. Güsten          ab      17:07   2
  67. Staßfurt                ab      17:14   1
  68. Schönebeck(Elbe)                ab      17:29   4
  69. Magdeburg Hbf   So, 09.06.13    an      17:42   2a
  70.  Umsteigezeit 24 Min.
  71.                 Umsteigezeit anpassen
  72. Magdeburg Hbf   So, 09.06.13    ab      18:06   8       RE 18129        
  73. Magdeburg-Neustadt              ab      18:09   3
  74. Burg(Magdeburg)                 ab      18:23   1
  75. Güsen(b Genthin)                ab      18:29   1
  76. Genthin                 ab      18:37   2
  77. Wusterwitz              ab      18:46   2
  78. Kirchmöser              ab      18:49   2
  79. Brandenburg Hbf                 ab      19:00   3
  80. Werder(Havel)           ab      19:13   2
  81. Potsdam Hbf             ab      19:24   4
  82. Berlin Wannsee          ab      19:31   6
  83. Berlin-Charlottenburg           ab      19:40    
  84. Berlin Zoologischer Garten              ab      19:44   2
  85. Berlin Hbf              ab      19:50    
  86. Berlin Friedrichstr             ab      19:53    
  87. Berlin Alexanderplatz           ab      19:56   1
  88. Berlin Ostbahnhof               an      19:59   1
  89. Berlin Ostbahnhof       19:59   20:01   1        
  90. Erkner  20:20   20:21   1        
  91. Fürstenwalde(Spree)     20:33   20:35   1        
  92. Berkenbrück     20:39   20:39   1        
  93. Briesen(Mark)   20:44   20:44   1        
  94. Jacobsdorf(Mark)        20:47   20:48   1        
  95. Pillgram        20:50   20:51   1        
  96. Frankfurt(Oder)-Rosengarten     20:55   20:55   1        
  97. Frankfurt(Oder)         21:00           6        
  98.  
View raw paste Reply